اطلاعیه

اضافه شده در تاریخ 2 بهمن 1391

توسط مدیریت

دانلود مقاله;

سیستم همکاری در فروش نوین فایل با استعانت از خداوند متعال و با سالها سابقه در زمینه تجارت الکترونیک بستر امن و مناسبی را برای فعالان اینترنت فراهم کرده تا با محصولات متنوع و مطابق با قوانین کپی رایت به فعالیت و کسب در آمد بپردازند.

  نحوه کسب درآمد در فروشگاه نوین فایل :

  شما می توانید با عضویت در سایت به دو شکل کسب درامد کنید .

  لازم به ذکر است ثبت نام در این سایت هیچگونه هزینه ای ندارد و تمامی خدمات آن رایگان می باشد و رایگان می ماند .

  سیستم همکاری در فروش فایل دانلودی بر اساس آخرین علوم و فنون برنامه نویسی طراحی شده و پشتیبانی شبانه روزی می گردد .

  قابل ذکر است که فروشگاه نوین فایل امکان فروش انواع مختلفی از محصولات را در برنامه خود دارد .

  1- فروش فایل :

  اگر صاحب اثر یا فایلی هستید می توانید آن را پس از ثبت نام ارسال نمایید . سیستم پس از تایید فایل توسط تیم بررسی، آنرا در سایت ارائه می نماید که این فایل در سایت فروشگاهی نوین فایل و توسط بازاریابان در سایر وبلاگها و سایتهای معتبر در معرض فروش قرار می گیرد. وقتی محصولی که در سایت قرار گرفته به فروش می رسد 50 در صد به تولید کننده محتوا و 30 درصد به سایت نوین فایل و 20 درصد نیز به بازاریاب تعلق می گیرد. .

  فایل های قابل ارسال جهت فروش باید شامل :1_ طرح های هوافضا در زمینه هواپیما – ربات پرنده – موشک 2_ مقالات علمی - پایان نامه-طرح های توجیهی – کتاب (باید اثر خود فرد ارسال کننده باشد) 3_ طرح های سه بعدی نرم افزار های تری دی مکس- مایا – اتوکد و...

  2- بازاریابی :

  چنانچه شما دارای سایت یا وبلاگ معتبری هستید ، می توانید پس از عضویت، لینک های بازاریابی ارائه شده که صرفا برای شما می باشد در وبلاگ یا سایت خود قرار دهید و یک فروشگاه کامل از کل محصولات فروشندگان بصورت رایگان داشته باشید و لینک فروشگاه خود را در اینترنت ، وبلاگ ها و سایت های درج آگهی رایگان تبلیغ کنید ودرآمد مناسبی را از طریق پورسانت فروش محصولات به دست آورید ، پس از فروش هر محصول از سایت شما ، درآمد شما در پنل کاربری شما بصورت آنلاین و اتوماتیک ثبت می شود و می توانید در پنل کاربری خود درآمد خودتان را مشاهده کنید و درخواست واریز دهید تا درآمدهای شما به حساب بانکی شما واریز شود. مسئولیت انتشار کلیه فایل های قرار گرفته در سایت به عهده ارسال کننده فایل می باشد.

  نحوه پرداخت وجه 

  در سیستم همکاری در فروش نوین فایل تسویه حساب فوری و لحظه ای به درخواست کاربر با سقف درآمد حداقل 1000 تومان انجام میگیرد.

  قوانین

  لطفا قبل از فعال سازی اکانت یارازبابی خود درپنل کاربری به موارد زیر توجه کنید:
   

  • توجه داشته باشید که حق بازاریابی تنها در مواردی صورت میگیرد که منجر به خرید از طریق لینک ارائه شده توسط سایت نوین فایل صورت گیرد و در صورتی که مشتری خریدی انجام ندهد هیچ مبلغی به عنوان پورسانت به شما تعلق نمیگیرد.

  • هر گونه استفاده نادرست از سیستم بازایابی شامل تقلب ، فریب دادن و یا گمراه کردن منجر به غیر فعال شدن اکانت بازاریابی خواهد شد.

  • هر گونه تبلیغ غیرواقعی و یا اطلاعات ناقص در رابطه با محصول ارائه شده منجر به غیر فعال شدن اکانت بازاریابی خواهد شد

  • تمامی مراحل فروش و پشتیبانی محصول بر عهده فروشگاه نوین فایل میباشد و بازاریابان تنها وظیفه ارجاع مشتری به سایت را دارند.

  • تمامی محصولاتی که از طریق لینک بازرایابی شما خریداری شده اند بلافاصله در پنل شما قابل مشاهده هستند.